Home

Prospérer auditeur bateau kdo vyhrál nejvíce světových pohárů v rychlobruslení satire Articulation Remettre à neuf

Martina Sáblíková – Wikipedie

Rychlobruslení informace a výsledky | BetArena.cz

Co neminout ve čtvrtek: Sáblíková touží po další medaili. Hanju možná zkusí  čtverného axela – ČT sport – Česká televize
Co neminout ve čtvrtek: Sáblíková touží po další medaili. Hanju možná zkusí čtverného axela – ČT sport – Česká televize

Rychlobruslařka Sáblíková dojela ve finále Světového poháru druhá v závodě  na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková dojela ve finále Světového poháru druhá v závodě na 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ZOH 2022 | PEKINGSKÝ SOUHRN: Další medaile pro Česko! Sáblíková má bronz.  Zabystřan smolně skončil - Sport.cz
ZOH 2022 | PEKINGSKÝ SOUHRN: Další medaile pro Česko! Sáblíková má bronz. Zabystřan smolně skončil - Sport.cz

SP rychlobruslení Heerenveen 2022 ᐈ program ⛸️ výsledky | BetArena.cz

Sáblíková: Byla to nejlepší trojka letošní sezony. Škoda, že jsem v  posledních dvou kolech vytuhla | Radiožurnál Sport
Sáblíková: Byla to nejlepší trojka letošní sezony. Škoda, že jsem v posledních dvou kolech vytuhla | Radiožurnál Sport

Rychlobruslařka Sáblíková má na dosah třinácté celkové vítězství ve  Světovém poháru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková má na dosah třinácté celkové vítězství ve Světovém poháru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková osm setin od medaile! Na MS ve víceboji skončila čtvrtá, slaví  Wüstová | iSport.cz
Sáblíková osm setin od medaile! Na MS ve víceboji skončila čtvrtá, slaví Wüstová | iSport.cz

Světový pohár v rychlobruslení pokračuje, poslední závod roku čeká  Sáblíkovou – ČT sport – Česká televize
Světový pohár v rychlobruslení pokračuje, poslední závod roku čeká Sáblíkovou – ČT sport – Česká televize

Hořký konec Erbanové? Sama musí vědět, že její výpady nebyly fér, říká  Sáblíková - Aktuálně.cz
Hořký konec Erbanové? Sama musí vědět, že její výpady nebyly fér, říká Sáblíková - Aktuálně.cz

Sáblíkové těsně unikl na tříkilometrové trati bronz, Schoutenová vyhrála v  olympijském rekordu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíkové těsně unikl na tříkilometrové trati bronz, Schoutenová vyhrála v olympijském rekordu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Martina Sáblíková vyhrála závod na 3000 metrů i v Astaně | e15.cz

Na silvestra trénoval. I proto se rychlobruslaři splnil olympijský sen -  iDNES.cz
Na silvestra trénoval. I proto se rychlobruslaři splnil olympijský sen - iDNES.cz

Po dlouhé době mě nic nebolí a na závody se těším, říká před návratem do Světového  poháru Sáblíková | Radiožurnál Sport
Po dlouhé době mě nic nebolí a na závody se těším, říká před návratem do Světového poháru Sáblíková | Radiožurnál Sport

Světový pohár v rychlobruslení 2022/23: výsledky ❄️ | BetArena.cz

Sáblíková začala sezonu Světového poháru pátým místem v závodě na 3000  metrů – ČT sport – Česká televize
Sáblíková začala sezonu Světového poháru pátým místem v závodě na 3000 metrů – ČT sport – Česká televize

Obojživelnice Sáblíková: Na kole se mi líbí, že si můžu aspoň sednout -  iDNES.cz
Obojživelnice Sáblíková: Na kole se mi líbí, že si můžu aspoň sednout - iDNES.cz

České rychlobruslařky skončily sedmé | iSport.cz

S tímhle časem na olympiádu určitě pojedu, raduje se Sáblíková – ČT sport –  Česká televize
S tímhle časem na olympiádu určitě pojedu, raduje se Sáblíková – ČT sport – Česká televize

Rychlobruslení – Seznam.cz

Sáblíková triumfovala v závodě SP v Calgary a upevnila si vedení v seriálu  - Aktuálně.cz
Sáblíková triumfovala v závodě SP v Calgary a upevnila si vedení v seriálu - Aktuálně.cz